Üç aydır meclisle uğraşacağınıza bu ızgara değişemez miydi?

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Fethiye Caddesi'nde yeni döşenen taş ve mazgalların şimdiden kırılıp, bozulmaya başladığını kaydederek, 'Üç aydır bir mazgal değiştiremeyen belediye ve bu sorunları görmezden gelen belediye başkanı var. Burada her gün birileri yaralanıyor. Meclisle kavga edeceğinize, birkaç parça ızgara değişemez miydi?' dedi

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Önceki gün Fethiye Caddesi’nde esnaf turuna çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney,  aylardır bitmeyen taş döşeme işi nedeniyle vatandaşın yaşadığı sıkıntıları yerinde tespit edip, tepkileri dinledi.

CESARETLERİ YOK
Fethiye Caddesi’nde söz konusu işin neredeyse '3 yıl önce yapacağız' diye söz verildiğini, belediye başkanının onlarca kişisel tanıtım ve reklam yaptığını, çalışmaların da söz verildiği tarihte tamamlanmadığını belirten Güney,  “Fethiye Caddesini gündüz, esnaf kepenk açmışken gezmeye maalesef cesaret edemiyorlar. Çünkü burada bırakın zamanında işi bitirmeyi, yapılan işin kalitesi de çok düşük. İş yapılırken gerekli önlem alınmıyor, özen gösterilmiyor. Bu yüzden artık herkes bitsin de nasıl biterse bitsin durumuna geldi.”

BİR AN ÖNCE DÜZELTİN
“En büyük sıkıntı yağmur suyu giderleri. Bazı yerleri hatalı döşeme nedeniyle kırılmış. Bunları değiştirmek çok basit olduğu halde etrafında ilkel koruma önlemi alınıp, aylarca olduğu gibi bekletiliyor. Her gün vatandaşlarımız, çocuklar burada bunların içine düşerek yaralanma tehlikesi atlatıyor. Bütün bunları biz duyuyoruz, görüyoruz da; İzmit’i yönetenlerin haberi yok mu? Üç aydır meclisle kavga etmenin yollarını arayacaklarına üç beş tane kırık mazgal değiştirelemez miydi? Bir kez daha uyarıyoruz, nereden bulduysanız bu müteahhidi getirin, işi tamamlayın, bu bozuk yerleri de düzeltin” ifadelerine yer verdi.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN