Gündem

Gündem Haberleri

Kocaeli'deki düğünde 11 milyon para toplandı

Kocaeli'de düzenlenen bir düğünde 11 milyon 500 bin TL para toplandı.

Muğla'da deprem oldu

Muğla'da deprem oldu Merkez üssü Köyceğiz olan 4. 8 şiddetindeki deprem Antalya ve Denizli'de de hissedildi. AFAD'dan son dakika açıklama var.

Kocaeli Valiliği'nden duyuru!

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiği açıklanırken kuvvetli rüzgar ve fırtınayla birlikte ulaşımda aksamalar, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

33 bin metrekare alana park

Çayırova Cumhuriyet Mahallesi’nde 33 bin metrekare alan üzerine inşa edilen parkta sona doğru yaklaşılırken 7'den 70'e tüm vatandaşların uğrak yeri olacak.

4,2 büyüklüğünde deprem!

Erzincan'ın Tercan ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Özel çocuklardan ziyaret

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, Kocaeli Gündüz Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin özel öğrencilerini konuk etti.

e-Devlet’ten hayvan sahiplenme dönemi

e-Devlet'e hayvan sahiplendirme uygulaması getirildi. Böylelikle artık barınaklarda yaşayan hayvanlar, uygulama üzerinden sahiplendirilebilecek.

Kocaeli Sanayi Odası’nda seçim heyecanı  

Kocaeli Sanayi Odası Oda Organ Seçimleri, 3 Ekim Pazartesi günü gerçekleşiyor. Seçim öncesi KSO Yönetim Kurulu son toplantısını gerçekleştirdi

Minik Gülhayat yardım bekliyor

İzmit Gültepe Mahallesi’nde oturan Yusuf Karakuş (28), 3 yaşındaki çocuğu Gülhayat’ın hastalığı için gereken tedavi parasını bulamıyor.

Siyasetin formülü bu eğitimde konuşuldu

Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi'nden Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, Büyük Birlik Partisi Kocaeli il teşkilatına siyaset eğitimi verdi.

Sağlıklı Yaşam Parkı havadan görüntülendi

Derince’de farklı bir konseptle kent sakinlerine huzurlu bir ortam sunacak olan Derince Sağlıklı Yaşam Parkı’ndaki çalışmalar havadan görüntülendi

Kocaeli eski Vali Yardımcısı hayatını kaybetti

Kocaeli'nin eski Vali Yardımcısı Caner Yıldız, kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Belgesi olmayan valelik yapamayacak

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED), 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayanların vale olarak çalışamayacağını açıkladı.

TBMM yarın mesaiye başlıyor

TBMM, 3 aylık aranın ardından çalışmalarına yeniden başlayacak. TBMM Genel Kurulu, 27. Dönem 6. Yasama Yılı için yarın saat 14.00'te toplanacak.

4.4 ile sallandı

AFAD, Erzincan Tercan'da saat 00.49'da 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Erzincan Valisi Makas, "İlk belirlemelere göre herhangi bir can ve mal kaybı yok. Şu ana kadar intikal eden olumsuz bir durum yok" açıklamasında bulundu.

70 adet T Plaka ihalesine yoğun ilgi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UKOME toplantısında 70 adet T Plaka için ihale gerçekleştirildi

Toplam 17419 haber.