Siyaset

Siyaset Haberleri

MHP’de 3 istifa şoku!

Yunus Emre Kurt başkanlığındaki MHP İl yönetiminde bir yönetici ile iki çalışan istifa etti.

Kurucu il başkan yardımcısıydı, AK Parti'ye geçti!

Gelecek Partisi Kocaeli Kurucu İl Başkan Yardımcısı Özkan Kan, partisinden istifa ederek, AK Parti’ye geçtiğini duyurdu.

Zafer’in tek adayı Hudekoğlu

Kocaeli İl Başkanı Vedat Çalık'ın görevden alınmasının ardından kongreye giden Zafer Partisi'nde Kaan Hudekoğlu’nun tek aday olacağı öğrenildi.

Ellibeş, O engelli adamı buldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumartesi günü katıldığı 10.Açılış Bayramı’nın en çok konuşulan fotoğraflarından biri iki ayağı sakat olduğu halde miting alanına gelmeyi başaran bir engellinin görüntüsüydü. Yürümekte zorlanan ve polis barikatlarına yaslanarak dinlenmeye çalışan engelliyi AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş buldu ve evinde bir araya geldi.

CHP Derince için geçici yöneticiler belirlendi!

CHP Derince İlçe Örgütü’nü olağanüstü kongreye götürmesi için genel merkeze önerilen isimler CHP Kocaeli İl Yönetimi tarafından belirlendi

Ellibeş, Kocaeli’ye teşekkür etti

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmit Milli İrade Meydanı’nda katıldığı 10.Açılış Bayramı’yla ilgili Kocaeli’ye teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Milletimizin Büyük Türkiye idealine bağlılığı sorgulanamaz. Bu yolda güvendiği tek liderin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olduğunu Kocaeli’deki açılış bayramında tüm dünya bir kez daha görmüş oldu. Teşekkürler Kocaeli” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan partililerle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'nin İzmit ilçesinde partililerle bir araya geldi.

Bakan Soylu: Tayyip Erdoğan'ın önünde diz çökecekler

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kim ne derse desin, kim ne söylerse söylesin. 2023'te o seçimin akşamı, bugün Amerika'dan Avrupa'dan Tayyip Erdoğan'a çelme takmaya çalışanlar Allah biliyor ki içimizi, o akşam Tayyip Erdoğan'ın önünde diz çökecekler dedi.

Erdoğan: Masada 6 kişi var, masanın altında da bir tane…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Masada 6 kişi var, masanın altında da bir tane. Bu ne demektir? Toplam 7. Her kafadan bir sesin çıktığı bu curcuna masasını bir değil, birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum. Seçim tarihine kadar hiç değilse bu kadarını becerirler herhalde' dedi.

Erdoğan Kocaeli’de sert konuştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Kendilerine milleti değil de, vesayeti, darbecileri, teröristleri, şu veya bu emperyalist güçleri, yoldaş kılanlar ise kesinlikle milletimiz ile aynı kıbleye yönelmemiş, aynı istikamete bakmamış, aynı duyguları paylaşmamış mankurtlardır' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Meral Akşener’e yüklendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uyuşturucu ile ilgili sözlerine tepki göstererek, Sen önce kendi kadronun, ana muhalefetin içinde sulu, kuru, bu uyuşturucuları alanları düşün. Sen kimlerle beraber yol yürüdüğünün farkında mısın? Önce haddini bileceksin. AK Parti iktidarının bu noktada, sulu, kuru uyuşturucu ile mücadelesini inkar etmeyeceksin. Bunu iyi bileceksin. Bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. dedi.

Erdoğan bugün Kocaeli'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Kocaeli’ye gelerek vatandaşlarla buluşacak. Erdoğan, 16.30’da Milli İrade Meydanı’nda miting gibi bir açlış programına katılacak

Ellibeş: Cumhurbaşkanımızı Kocaeli çok özledi

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Geçtiğimiz günlerde açıklanan veriler ışığında küresel etkilere bağlı enflasyon ve hayat pahalılığı ile mücadelede iyi yönde bir ivme yakalanmış durumda. İşte böylesine önemli bir dönemde Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlayacak olmaktan onur duyuyoruz dedi.

Kaan Şengil resmen başkan

Yaklaşık 1,5 ay önce istifa eden BBP İl eski Başkanı Remzi Kaya’nın yerine yeni il başkanı Kaan Şengil oldu.

CHP ilçe başkanı istifa etti!

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

CHP Derince seçime gidecek 

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, “İstifalar bize ulaştıktan sonra 5 gün içerisinde geçici kurul atanacak. 1 ay içerisinde seçim olacak” dedi

Kocaeli’de 10. Açılış Bayramı heyecanı

Türkiye’de açılış bayramları geleneğini başlatan Kocaeli, 10. Açılış Bayramı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı misafir edecek olmanın heyecanını yaşıyor

Toplam 3452 haber.