MHP'den EYT açıklaması!

MHP İzmir Milletvekili ve MYK üyesi Tamer Osmanağaoğlu, EYT konusunda açıklama yaparak 'Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir uzlaşı içerisindeyiz.' dedi.

PAYLAŞ
MHP'den EYT açıklaması!
MHP İzmir Milletvekili ve MYK üyesi Tamer Osmanağaoğlu, EYT konusunda açıklama yaparak "Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir uzlaşı içerisindeyiz." dedi.

MHP heyeti, ‘Adım Adım 2023 İl İl Anadolu' temalı programı kapsamında Batman'daki ülküdaşlarıyla bir araya geldi. Heyette bulunan MHP İzmir Milletvekili, Genel Sekreter Yardımcısı ve MYK üyesi Tamer Osmanağaoğlu, gündem ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;

*Cumhur İttifakı biliyorsunuz liderimiz Devlet Bahçeli'nin büyük katkılarıyla Cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle hayata geçirildi.

*Şu anda da Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi ile ilgili hükümet, çok hızlı acil kararlar alması gerektiğinden hiç tereddüt etmeden, hiç gecikmeden, bir an önce kararlar alıp ülkenin yönetimine ciddi şekilde katkı sunduğunu hepimiz müşahede ediyoruz.

''Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir uzlaşı içerisindeyiz''

*Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir uzlaşı içerisindeyiz. Asgari ücretin dar gelirli vatandaşlarımızın yaşayabileceği bir seviyeye çekilmesi, özellikle memur ve emeklilerimiz için 3600'ün bir an önce hayata geçirilmesi ile ilgili çalışmanın takipçisiyim. 40 yıla aşkındır Türkiye Cumhuriyeti Devleti terörle mücadele ediyor.

*Yine liderimiz yaklaşık bir ay önceki bir grup toplantısında terörle ilgili belirtiği mesajda, ‘şu ana kadar terörle mücadelede yapılan masrafın 2 trilyon 240 milyar dolar olduğunu ifade etmişlerdir.' Terörün beli kırıldı çok şükür.

*Bundan sonraki süreçte önümüz açıktır. Bundan sonraki süreçte Batmanlı, Mardinli, Siirtli hemşerilerimiz daha huzurla daha güvenle yarına bakabilecek durumdadır. Bu konuda yapılması gereken her şey sonuna kadar yapılacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN