İşte Kocaeli'de haftalık vaka sayısı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü vaka sayısının en çok arttığı 10 kenti açıkladı. İşte Kocaeli'de 100 bin kişide haftalık vaka sayısı...

PAYLAŞ
İşte Kocaeli'de haftalık vaka sayısı!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü vaka sayısının en çok arttığı 10 kenti açıkladı. İşte Kocaeli’de 100 bin kişide haftalık vaka sayısı...

''Salgına karşı daha güçlü mücadele için bu oranı yükseltmeliyiz”

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı corona virüsü tablosuna göre dün 201 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Aşılama programında 18 yaş ve üstünü esas aldığımız için bu oran tabloda yüzde 80.5 görünüyor. Salgına karşı daha güçlü mücadele için bu oranı yükseltmeliyiz” dedi.

Vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz:

Bugün Twitter hesabından bir paylaşım yapan Bakan Koca, şu ifadeleri kullandı: 6-12 Kasım arasında vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz: Tunceli, Osmaniye, Çanakkale, Kırklareli, Balıkesir, Bilecik, Hatay, Tekirdağ, Adana, Bartın.

Kocaeli’de 100 bin kişide haftalık vaka sayısı:

Son verilere göre,   Kocaeli’deki vaka sayıları bu hafta düşüş gösterdi. Yayınlanan son verilere göre; Kocaeli’de 100 bin kişide haftalık vaka sayısı 428,54 oldu. Geçtiğimiz hafta bu oran Kocaeli’de 481.71’di.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN