Her okulun giysisi en uygun fiyatla EKN Giyim'de 

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Okullar yeni eğitim yılına hazırlanırken, velileri okul giysisi telaşı sardı. İzmit, geçmiş yıllarda okul kıyafetleri konusunda 1-2 mağazanın eline mahkumdu. Son birkaç yıldır, okul giysilerini kendisi üreten, ürettiği malı aracısız şekilde kendi mağazasından satan önemli bir marka bulunuyor. 

BEKİRDERE’DE EKN GİYİM 
İzmit Bekirdere Mahallesi Turan Güneş Caddesi No:242 adresinde her katta ikişer yüz metrekarelik alanda ve beş katlı binada hizmet veren EKN Giyim, ilimizdeki bütün okulların resmi kıyafetlerini üretiyor ve satıyor. 

Okul çocukları ile velilerinin  şu günlerde tıklım tıklım doldurduğu mağazada bir kat ilkokul, bir kat ortaokul, bir kat lise öğrencilerine ayrılmış durumda. Her katta, 5’er tane  giyinme kabini bulunuyor. 

EKN mağazasında veliler ve öğrenciler sıkıntı ve sıkışıklık yaşamadan okul giysilerini prova ederek alabiliyorlar. Satılan her pantolon müşterinin dilediği takdirde, ücretsiz bir şekilde paça hizmeti de sunabiliyor. 

FİYATLAR TÜRKİYE ORTALAMASI ALTINDA 
Aile şirketi olan EKN Giyim’in sahibi Ceyhun Eken, okul giysilerini kendilerinin ürettiğini, bu nedenle fiyatlarının Türkiye ve Kocaeli ortalamasının en az yüzde 25 aşağıda olduğunu söyledi.

Eken, “Aslında geçen yıldan bu yana konfeksiyon ürünlerinin fiyatları çok arttı. Vatandaş, fiyatları yüksek buluyor. Ama biz kendimiz üretici olduğumuz için piyasadaki herkesten daha uygun fiyata satma imkanına sahibiz” dedi. 

EKSİK ÜRÜNLER TAMAMLANIYOR 
EKN Giyim’in Bekirdere’deki mağazası haftanın 7 günü, sabah saat 08:00, akşam saat 21.00’e kadar hizmet veriyor...  Firmanın üretim atölyelerinde 40, mağazasında 20 personel görev yapıyor.

Ceyhun Eken, özellikle okul pantolonları konusunda her bütçeye uygun çeşitlerinin bulunduğunu belirtti, şunları söyledi:
“Üretim aşamasında bazı okulların giysilerinde bir kaç gün gecikme olsa da  bunları da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Her gün ortalama 10-15 okulun kıyafeti üretimden mağazaya sevk edilmektedir.  Daha önce eksiklerimizden dolayı alışveriş yapamayan müşterilerimiz ürünler geldikçe eksiklerini de tamamlayabilir. İlimizdeki her okulun öğrencileri için yılın 365 günü mağazamızda okul kıyafeti bulmak mümkündür. Bazı okulların öğrencileri gelip mağazamızda o gün için bulamadıkları giysiyi, daha sonra gelip alabilirler. EKN Giyim’de her okulun giysisi yılın 365 günü hazır olacaktır”

İL DIŞINA DA ÜRETİM 
Ceyhun Eken, ilimizdeki bütün okulların giysilerini ürettikleri gibi, il dışındaki pek çok okulun giysilerini de ürettiklerini, özellikle İstanbul’daki bazı kolejlerin giysilerinin üreticisi olduklarını söyledi. Firma ayrıca yurt dışına da üretim yapıyor. 

Okul çağında çocuğu bulunan velilerin, çocuklarının okul giysisi ihtiyaçlarını karşılamak konusunda ilk başvuracakları adres EKN Giyim olmalıdır. Ayakkabı haricinde okul giysisi ihtiyaçları bu firmadan temin edilebilir. 

Ayrıca okul çantası da  EKN Giyim'de piyasaya göre çok uygun fiyatla temin edilebilir. Ayrıca kredi kartına 6 ile 9 ay arasında taksit yapan EKN Tekstil’e 0532 250 25 85 - 0262 325 92 93 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.


 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN