Bölge halkı ve esnaftan Atatürk Bulvarı'na tam not

Atatürk Bulvarı'ndaki çalışmaları inceleyen Başkan Büyükakın'a vatandaş ve esnaflar 'Çok güzel oluyor, ellerinize sağlık' sözleriyle teşekkür etti

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit Kadıköy Mahallesi’nde Anıtpark ile Doğu Kışla arasında bulunan Atatürk Bulvarı’nda yenileme çalışmalarının geldiği son durumu yerinde gördü. Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Atatürk Bulvarı’nın yenileme çalışması, bölgedeki esnaf ve vatandaşların da büyük bir memnuniyetini kazandı. “Çok güzel oluyor, ellerinize sağlık” diyerek esnaflar ve vatandaşlar Başkan Büyükakın’a teşekkür etti. “Somut hizmetlerimizle halkımızın hayatını güzelleştirmek, insanımızın mutluluk duyacağı hizmetleri yapmak için çalışıyoruz” vurgusu yapan Başkan Büyükakın, “Yeni projelerimizle, güçlü kadrolarımızla vatandaşımızın meselelerine dönük adımlarımızı atıyor, neşteri vuruyoruz” dedi.

BİZLER ESER ÜRETMEKLE MÜKELLEF KADROLARIZ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Atatürk Bulvarını yenilemek için çalışmalara aralıksız devam ederken, yenilenen dekoratif aydınlatma direkleriyle ve baskı beton kaldırımlarıyla yeni bir görünüme sahip olacak. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Atatürk Bulvarı görsel zenginliğe kavuşmasının ardından İzmit’in prestij caddelerinden birisi olacağını da ifade eden Başkan Büyükakın, “Halkımızın beklentilerini çok iyi okuyoruz. Sahadan her türlü bilgiyi her kanaldan çok iyi alıyor, ekiplerimizle müdahalemizi yapıyoruz. Bizler eser üretmekle mükellef kadrolarız. Kocaeli halkı da bunu çok iyi biliyor. İşimizi yapıyor, hizmetimizi ediyor, hemşerilerimizin duasını almaya devam ediyoruz” ifadelerini sarf etti.

  DOĞU KIŞLA GİRİŞİNDE 25 ARAÇLIK OTOPARK

İzmit Atatürk Bulvarında, orta refüj ve kaldırımlar yenilenecek, orta refüje ve kaldırımlara dekoratif aydınlatma direkleri konulacak. Doğu Kışla Parkı girişinde 25 araç kapasiteli otopark yapılacak. Atatürk Bulvarında 5 bin 800 metrekare baskı beton, 2 bin metre andezit bordür, 2 bin ton asfalt, bin tonda pmt serimi yapılacak. İncelemede Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç ve Hasan Aydınlık’ın yanı sıra teknik ekipler de hazır bulundu.

 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Kurmay 41 | 21 Eylül 2022 05:54

    orada oturuyoruz kim memnun esnaf vatandaş yağmur yağsın sel bassın dükkanları o zaman sakın kbb saymasınlar kaldırım taşların alçak asfalt ile bir nerede ise ayrıca park sorunu çözülmedi akabinde engelliler özellikle girme engelliler için kolaylaşmadi at betonu at asfaltı bitti mi şimdi bulvar? cumhuriyet bulvarı nere Atatürk bulvarı nere yol zaten dar orta refujler eskisi gibi gelin foto çekin ismet amca....!!

BUNLARA DA BAKIN