Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yerine bakın kim geliyor?

Büyük harcamalarla yapılan, özel hastane konforunda hizmet veren ve yerleşim yerinin hemen içinde yer alan Kocaeli Devlet Hastanesi'nin Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü'ne taşınmasının hemen ardından Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yerine gelecek sağlık kuruluşu da belli oldu.

PAYLAŞ
Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yerine bakın kim geliyor?
Büyük harcamalarla yapılan, özel hastane konforunda hizmet veren ve yerleşim yerinin hemen içinde yer alan Kocaeli Devlet Hastanesi'nin Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü’ne taşınmasının hemen ardından Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yerine gelecek sağlık kuruluşu da belli oldu.
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

Yıl sonuna kadar hizmete açılması beklenen  Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü'nün hizmete girmesiyle birlikte İzmit'te hizmet veren çeşitli hastanelerin tek merkezde toplanacak olmasından sonra herkesin aklındaki taşınan hastanelerin yerine kim gelecek sorularının cevapları da netleşmeye başladı.

Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yerine Özel Medikal Park Hastaneleri geliyor!

Halen inşaatı devam eden ve yıl sonunda açılacak olan Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü’nde Kocaeli Devlet Hastanesi, İzmit Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, İzmit Seka Devlet Hastanesi'nin yanı sıra Derince  Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bazı bölümlerinin taşınması planlanırken şehrin merkezinde devlet hastanesi olarak hizmet veren Kocaeli Devlet Hastanesi'nin yerine yine bir sağlık kuruluşunun geleceği iddia edildi.

Büyük harcamalarla yapılan, özel hastane konforunda hizmet veren ve yerleşim yerinin hemen içinde yer alan Kocaeli Devlet Hastanesi'nin Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü’ne taşınmasının hemen ardından 2022 yılının ikinci çeyreğinden sonra Özel Medikal Park Hastaneleri olarak sağlık hizmeti vereceği iddia ediliyor.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN